OpisZdjęcia Video

Elektryczne giętarki do rur i profili ze sterowaniem CNC to urządzenia o największym zaawansowaniu technicznym, spośród wszystkich produktów dostępnych w firmie YLM. Łączą w sobie oszczędność energii z zaawansowanymi możliwościami programowania. To urządzenia numeryczne sterowane komputerowo, które swoje zastosowanie znajdują przy gięciu i walcowaniu. Przeznaczone do obróbki rur w zakresie od fi 5mm do 220mm. Maszyny posiadają od 9 do 11 osi sterowanych elektrycznie. Ponadto, nasza oferta obejmuje modele gnące jednostronnie, jak i obustronnie (za pomocą obrotowej głowicy gnącej). Wszechstronne zastosowanie, zapewnia szerokie spektrum możliwości podczas procesów produkcyjnych. Każda giętarka elektryczna CNC naszej produkcji cechuje się solidnością, wytrzymałością i wysoką precyzją. Pełna automatyzacja to gwarancja prostej, intuicyjnej obsługi systemu kontroli, sterowania oraz konserwacji.

Giętarki elektryczne YLM obsługują rury o średnicy w zakresie od 4 do 150 mm.

Możliwości giętarek elektrycznych

 • Gięcie ciasnych promieni od 0.6D
 • Gięcie promieni stałych oraz zmiennych
 • Maszyny wielopromieniowe – do 9 stosów narzędzi
 • Wizualizacja 3D programowanego detalu
 • Wizualizacja 3D procesu gięcia, wskazująca możliwość wystąpienia ewentualnych kolizji
 • Możliwość wgrania rysunku detalu w formacie 2D oraz 3D bezpośrednio do maszyny, celem stworzenia gotowego programu gięcia
 • Możliwość zaprogramowania każdego ruchu oraz prędkości jego wykonywania przez giętarkę elektryczną
 • Możliwość stworzenie pełnej automatyzacji procesu produkcyjnego

Jakie są zalety giętarek elektrycznych CNC?

 • Wysoka precyzja, powtarzalność oraz optymalizacja procesu produkcyjnego
 • Zwiększenie wydajności giętarki poprzez programowanie wielu ruchów działających jednocześnie, dla maksymalnego zminimalizowania czasu cyklu gięcia
 • Oszczędność Energii
 • Maszyny CNC to urządzenia przyjazne środowisku

Trzpieniowe giętarki elektryczne CNC produkowane przez firmę YLM, wyróżniają się wysokiej klasy mechanizmami, co czyni je najbardziej niezawodnymi i innowacyjnymi maszynami do gięcia rur i profili dostępnymi na rynku. Naszym klientom oferujemy wysokiej klasy urządzenia do gięcia z łatwym i intuicyjnym systemem kontroli oraz sterowaniem CNC. Wśród dostępnych modeli posiadamy maszyny do gięcia jedno- oraz obustronnego, zapewniające większe możliwości obróbki. Linia naszych maszyn CNC przeznaczona jest do gięcia rur o maksymalnej średnicy 220 mm.

DOSTĘPNE MODELE GIĘTAREK ELEKTRYCZNYCH:

Model dla rur do max. średnicy rury [mm] możliwości
CNC25MS-AE-12A 25 maszyna z możliwością gięcia prawo-lewo
CNC38MS-AE-9A 38 gięcie jednostronne
CNC50MS-AE-9A 50 gięcie jednostronne
CNC51-S2-AE-13A 50 maszyna z możliwością gięcia prawo-lewo
CNC65MS-AE-9A 65 gięcie jednostronne
CNC81-S2-13A 80 maszyna z możliwością gięcia prawo-lewo
CNC90MS-AE-10A 90 gięcie jednostronne
CNC91MS-AE-10A 90 gięcie jednostronne
CNC131MS-AE-11A 130 gięcie jednostronne
CNC151MS-AE-11A 150 gięcie jednostronne

Elektryczne maszyny do gięcia rur łączą w sobie oszczędność energii z zaawansowanymi możliwościami programowania. Giętarki CNC są numerycznymi urządzeniami sterowanymi komputerowo i w zależności od potrzeb można zastosować je do gięcia ciągnionego rur i walcowania. Wszystkie modele giętarek gwarantują wysoką precyzję, dokładność gięcia oraz trwałość i żywotność komponentów.