Nasza firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości maszyn do obróbki metali. W ofercie mamy takie urządzenia jak giętarka elektryczna CNC38MS-AE-9A do rur i metalu. Sprzęt jest w pełni zautomatyzowany i wyposażony w mechanizmy sterowania numerycznego CNC.
Na uwagę zasługuje 9-osiowa konstrukcja sterowana przez serwomotory. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości komponentów i charakteryzuje się doskonałą precyzją pracy. Jest odporny na intensywną eksploatację w przemyśle.

Wydajna giętarka elektryczna CNC

Oferowane przez nas wydajne giętarki elektryczne CNC38MS-AE-9A to innowacyjne rozwiązania CNC przeznaczone do obróbki metalurgicznej.
Maszyny mają też intuicyjne programy sterujące, które wygodnie się konfiguruje z poziomu komputera PC. Można je w łatwy sposób aktualizować oraz dowolnie modyfikować. Urządzenia są także wyposażone w złącza USB i system stałej diagnostyki błędów podnoszący niezawodność oraz precyzję obróbki metalu. Model ten posiada funkcję automatycznej optymalizacji czasów gięcia oraz tryb nauki, dzięki któremu możemy maksymalnie skrócić czasy i dopracować program w najmniejszych szczegółach.

Automatyczna giętarka do rur i profili

Każda znajdująca się w naszym asortymencie automatyczna giętarka elektryczna CNC38MS-AE-9A jest dostarczana ze specjalnie opracowanym oprogramowaniem. Bazuje ono na systemach sterowania w środowisku Windows Embedded.
Wśród jego funkcjonalności jest m.in. trójwymiarowy podgląd materiału roboczego. Istnieje też możliwość symulowania w 3D całego cyklu gięcia, dzięki czemu można wyeliminować ewentualne błędy na etapie symulacji komputerowej.

Nowoczesna giętarka CNC38MS-AE-9A

Dostępne w naszym asortymencie urządzenia są powszechnie wykorzystywane do gięcia stali, miedzi i aluminium w branży motoryzacyjnej, meblarskiej, ciepłowniczej, przemyśle hydraulicznym i przy produkcji wózków dziecięcych czy mebli medycznych. Charakteryzują się solidnością wykonania i wysoką precyzją działania.
Jeżeli szukają Państwo niezawodnej giętarki elektrycznej CNC, model CNC38MS-AE-9A będzie doskonałym wyborem. Jest kompatybilny z intuicyjnym, a zarazem bardzo zaawansowanym oprogramowaniem sterowniczym.