W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne giętarki do rur i profili metalowych, których jesteśmy bezpośrednim producentem z wieloletnim doświadczeniem. Wytwarzamy zarówno narzędzia trzpieniowe, jak i beztrzpieniowe. Głównym zadaniem tych maszyn jest formowanie i kształtowanie stali (zarówno stal jak i aluminium czy miedź).

Produkowane przez YLM urządzenia są wyposażone w wiele nowoczesnych technologii (wizualizację 3D oraz zaawansowane programowanie procesu), które umożliwiają ich precyzyjną obróbkę i zwiększają powtarzalność. Pozwalają jednocześnie na poprawę wydajności produkcji i skrócenie czasu procesowania pojedynczego elementu. Inteligentne rozwiązania są przeznaczone do produkcji wielkoseryjnej.

Maszyny do gięcia rur i profili

Obecnie wymagania odbiorców w zakresie funkcjonalności giętarek są bardzo zróżnicowane. Chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy szeroki wybór produktów, takich jak:

  • maszyny ze sterowaniem CNC (one dzielą się na elektryczne i elektryczno-hydrauliczne),
  • urządzenia elektryczne, elektryczno-hydrauliczne (urządzenia CNC),
  • hydrauliczne (modele NC),
  • beztrzpieniowe-dwugłowicowe.
  • Robot gnący

Pozwalają one na gięcie rur i profili stalowych w dowolny sposób, zgodnie z wizją działu projektowego. Zastosowane do ich produkcji technologie podnoszą niezawodność. Oferowane przez nas produkty pozwalają na łatwe kształtowanie materiałów wykonanych z różnego rodzaju surowców. Zapewniają równomierne rozłożenie siły nacisku na całej powierzchni. Dzięki temu struktura obrabianego tworzywa pozostaje w nienaruszonym stanie.

Giętarki do rur i profili

Gietarki elektryczne CNC

Giętarki do rur i profili

Gietarki elektryczno-hydrauliczne CNC

Giętarki do rur i profili

Gietarki hydrauliczne NC

Giętarki do rur stalowych i profili YLM T38D

Beztrzpieniowe gietarki dwugłowicowe

 

Giętarka do rur i profili stalowych oraz nierdzewnych

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych maszyn, które pozwalają na sprawną i precyzyjną obróbkę dowolnego rodzaju metalu. Są one wyposażone w innowacyjne technologie wizualizacji trójwymiarowej, a także możliwość programowania w ten sposób, by wykonywały kilka czynności w tym samym czasie. Dzięki temu giętarki do rur stalowych oraz nierdzewnych mogą obrabiać rury i profile niezależnie od typu.

Produkty marki YLM charakteryzują się również dużą stabilnością, dzięki zastosowaniu stalowej, ciężkiej konstrukcji. Mogą pracować wielopromieniowo – to znaczy, że można zamontować kilka stosów narzędzi o różnych promieniach gięcia a nie że mogą giąć w różnych kierunkach, operator sam dokonuje wyboru kierunku gięcia – w przypadku modeli z obrotową głowicą gnącą. Można z nich także korzystać, pracując z rurami o dużej średnicy.

Na specjalne życzenie nasze przedsiębiorstwo może wprowadzić zmiany funkcjonalne w maszynach. Poza giętarkami oferujemy inne oprzyrządowanie oraz narzędzia, dzięki którym mogą Państwo podnieść jakość pracy w swoim zakładzie przemysłowym. Szeroki wybór podtypów urządzeń sprawia, że mogą zostać dobrane do indywidualnych potrzeb biznesowych i produkcyjnych.

W każdej z linii posiadamy szeroką rozpiętość podtypów maszyn, które można dowolnie dopasować do zakresu średnicy materiałów i profili poddawanych procesowi obróbki. Dzięki temu nie będą mieli Państwo problemów z dopasowaniem maszyny do własnych celów produkcyjnych i biznesowych.

Modyfikacja giętarek

Zależnie od branży i danej czynności może być wymagane inne działanie i funkcjonalność, dlatego też oferujemy możliwość modyfikacji naszych maszyn. Mamy bogate doświadczenie w dopasowywaniu się do założeń projektowych klientów. Jeżeli zatem poszukują Państwo firmy, która będzie w stanie zrealizować zaawansowaną wizję – nie wahajcie skontaktować się z nami. Zapraszamy do współpracy!