Jesteśmy producentem trwałych i wydajnych urządzeń do obróbki metali. Oferowana przez nas giętarka elektryczna CNC70MS-RAE-9A to w pełni zautomatyzowane rozwiązanie do profesjonalnego modelowania rur cienkościennych o ciasnym promieniu gięcia. Wyposażona w precyzyjne mechanizmy sterowania CNC maszyna ma również booster wysokiej mocy, który pomaga w uzyskaniu wysokiej jakości gięcia przy trudnych gięciach, ciasnych promieniach i cienkich ściankach. Została zbudowana z użyciem najwyższej jakości komponentów i umożliwia montaż różnych promieni w jednym procesie.
Produkowane przez nas urządzenia do gięcia cienkościennych rur metalowych mają zaimplementowane nowoczesne funkcje takie jak Draw-Bending oraz Push-Bending, czyli odpowiednio kształtowanie ciągnione i rolowane. Na uwagę zasługuje fakt, że maszyna umożliwia pracę w kilku osiach jednocześnie, co znacząco skraca cały cykl formowania. Sprzęt jest również wyposażony w szybkie porty USB oraz system centralnego smarowania. Przyjazne użytkownikowi oprogramowanie podnosi wygodę i komfort pracy operatora.

Niezawodna giętarka elektryczna CNC

Solidna i niezawodna giętarka elektryczna CNC70MS-RAE-9A pozwala na współpracę z komputerami klasy PC i łatwe aktualizowanie oraz wprowadzanie modyfikacji do programów sterowniczych. Dużą zaletą jest również możliwość przechowywania nielimitowanej liczby programów z dowolną ilością procedur i kroków. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia ochrona dostępu do parametrów oraz funkcji poprzez konieczność podania hasła. System stałej diagnostyki błędów podnosi precyzję pracy i jakość uzyskiwanych przez maszynę efektów.
Do sterowania zastosowano nowoczesne oprogramowanie, które daje użytkownikowi możliwość importowania danych z zewnętrznych systemów pomiarowych. Bazuje ono na sprawdzonych i niezawodnym środowisku Windows XP Embedded. Stanowi jednocześnie autorski projekt opracowany przez ekspertów YLM. Pozwala również na podgląd oraz symulowanie procesu gięcia w technologii 3D. Dzięki temu możliwe jest wykrycie błędów. Jeżeli szukasz niezawodnej giętarki elektrycznej CNC, to wybierz model CNC70MS-RAE-9A!