Giętarka elektryczna CNC81S2-RLAE-13AProfesjonalna giętarka elektryczna CNC81S2-RLAE-13A to wydajne urządzenie sterowane numerycznie umożliwiające pełną automatyzację procesu gięcia prawo-lewo przy pomocy obrotowej głowicy gnącej. Jest zbudowana z solidnych i trwałych elementów. Wyposażyliśmy ją także w praktyczne funkcje formowania ciągnionego oraz rolowanego, a także możliwość jednoczesnej pracy z kilkoma osiami roboczymi, co znacznie skraca czas kształtowania metali. Sprzęt charakteryzuje się odpornością na intensywną eksploatację w trudnych warunkach.

Jako jeden z najbardziej doświadczonych producentów przemysłowych maszyn CNC na świecie opracowaliśmy również autorskie oprogramowanie od ich obsługi bazujące na znanej rodzinie systemów Windows XP Embedded. Każda giętarka elektryczna CNC81S2-RLAE-13A  jest wyposażona w software, dzięki któremu możliwe jest przechowywanie nielimitowanej ilości programów sterujących oraz ich dowolne modyfikowanie. Zaprojektowany z myślą o intuicyjnej obsłudze interfejs użytkownika pozwala na współpracę z PC.

 

Wydajna i precyzyjna giętarka elektryczna

Produkowana przez nas wydajna i precyzyjna maszyna do gięcia profili i rur jest wyposażona w praktyczne gniazda w standardzie USB. Dostęp do najbardziej newralgicznych parametrów i funkcji może być zablokowany spersonalizowanym hasłem. Warto również wspomnieć, iż sprzęt ma zaimplementowany system stałej diagnozy błędów. Umożliwia również przeglądanie historycznych danych związanych z obróbką materiałów. Pozwala to na kompleksową analizę procesu formowania metali oraz wykrywanie nieprawidłowości.
Wielojęzykowy interfejs pozwala na użytkowanie urządzenia w międzynarodowym środowisku. Funkcjonalny ekran dotykowy zapewnia wysoki komfort obsługi przez operatora. Maszyna pozwala także na podawanie rury z możliwością przechwytu, a także skrócenie matrycy prowadzącej dla dużych kątów gięcia. Jeżeli szukasz wydajnej giętarki elektrycznej obsługującej technologię sterowania CNC, to skorzystaj z oferty produkowanej przez nas maszyny CNC81S2-RLAE-13A.