Giętarka elektryczna CNC50MS-AE-9AW ofercie naszej firmy produkcyjnej znajduje się m.in. nowoczesna giętarka elektryczna CNC50MS-AE-9A. Oferowane przez nas maszyny CNC to solidne i niezawodne konstrukcje, dzięki którym gięcie najtwardszych metali jest szybsze i precyzyjniejsze.
To urządzenie w pełni zautomatyzowane i przystosowane do technologii komputerowego sterowania numerycznego. Jest wyposażone w 9-osiowy mechanizm elektrycznie pozycjonowany przy pomocy serwomotorów, co gwarantuje dokładność pracy.

Niezawodna giętarka sterowana numerycznie

Oferowana przez YLM niezawodna giętarka elektryczna CNC50MS-AE-9A sterowana numerycznie jest zbudowana z wysokiej klasy komponentów. Dużą zaletą jest również możliwość montażu wielu różnych promieni w trakcie jednego procesu zaginania metalu.
Nowoczesne konstrukcje pozwalają na ciągłą pracę w wielu osiach jednocześnie. Efektem jest znaczne skrócenie czasu wykonania pojedynczego cyklu, a więc podniesienie efektywności produkcyjnej całego zakładu. Pozwala to wykonać więcej zleceń w krótszym czasie.

Automatyczna giętarka do metalu

Znajdująca się w naszym asortymencie automatyczna giętarka elektryczna do metalu CNC50MS-AE-9A ma wbudowaną pamięć pozwalająca na przechowywanie programów z nieograniczoną ilością etapów do wykonania. Jest także wyposażona w interfejs USB.
Zaimplementowana w aplikacji sterowniczej stała diagnostyka błędów pozytywnie wpływa na efektywność pracy urządzeń CNC. Programiści stworzyli moduły, które pozwalają na trójwymiarowy podgląd i symulację materiału roboczego, co ułatwia wczesne wykrywanie błędów.

Solidna i trwała giętarka CNC50MS-AE-9A

Dostępne u nas urządzenia zapewniają nieograniczone możliwości programowania. Są kompatybilne z wysokiej klasy ekranami dotykowymi, a intuicyjny interfejs zapewnia szybką pracę bez konieczności poszukiwania konkretnej opcji w rozbudowanym menu operatora.
Jeśli szukają Państwo solidnej i trwałej giętarki elektrycznej ze sterowaniem CNC, to oferowany przez nas model CNC50MS-AE-9A z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze urządzenia i wsparcie posprzedażne.