Potrzebna Państwu giętarka do rur lub profili? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Giętarki do rur i profili to urządzenia, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Oferujemy giętarki trzpieniowe oraz beztrzpieniowe. Ich zadaniem jest umożliwienie pracy na materiałach stalowych. Ponadto, zastosowane nowoczesne technologie (m.in. wizualizacji 3D programowanego detalu, możliwość programowania według potrzeb) umożliwiają bardzo precyzyjną obróbkę oraz możliwość powtarzalności cyklu gięcia, tym samym zwiększając wydajność i znacznie skracając czas pracy.

Maszyny do gięcia rur i profili

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy szeroki wachlarz, zróżnicowanych modeli giętarek trzpieniowych i beztrzpieniowych. Obecnie w naszym asortymencie znajdą Państwo takie maszyny do gięcia rur i profili, jak:

giętarki elektryczne CNC,
• elektryczno-hydrauliczne,
• hydrauliczne
• beztrzpieniowe, dwugłowicowe.

Giętarki do rur i profili

Gietarki elektryczne CNC

Giętarki do rur i profili

Gietarki elektryczno-hydrauliczne CNC

Giętarki do rur i profili

Gietarki hydrauliczne NC

Giętarki do rur stalowych i profili YLM T38D

Beztrzpieniowe gietarki dwugłowicowe

 

Giętarka do rur i profili stalowych oraz nierdzewnych

W naszym asortymencie posiadamy maszyny pozwalające na sprawną oraz precyzyjną obróbkę metali. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań (takich jak wizualizacja 3D programowanego detalu czy możliwość zaprogramowania maszyny, żeby wykonywała kilka ruchów jednocześnie) sprawia, że giętarka do rur stalowych i nierdzewnych zapewnia szeroki zakres możliwości działania zarówno na rurach i profilach stalowych jak i nierdzewnych, oferując użytkownikom duże spectrum działań i możliwych robót.

W przypadku konieczności wprowadzenia modyfikacji w funkcjonowaniu maszyn, firma YLM dokonuje zmian na życzenie klientów. Posiadamy nie tylko giętarki do rur nierdzewnych, ale oferujemy również szeroki asortyment oprzyrządowania i dodatkowych narzędzi do tego typu maszyn, które umożliwią odpowiednie skonfigurowanie i dopasowanie jej do parametrów produkcji.

W każdej z linii posiadamy szeroką rozpiętość podtypów maszyn, które można dowolnie dopasować do zakresu średnicy materiałów i profili poddawanych procesowi obróbki. Dzięki temu nie będą mieli Państwo problemów z dopasowaniem maszyny do własnych celów produkcyjnych i biznesowych.

Modyfikacja giętarek

Z uwagi na fakt, że w zależności od branży oraz wykonywanych czynności wymagane jest nieco inne działanie urządzenia, w zakres naszych usług wchodzi również możliwość wprowadzania modyfikacji. Na życzenie Klienta dokonujemy zmian w funkcjonowaniu maszyn do gięcia rur i profili naszej produkcji. Co więcej – posiadamy również szeroki asortyment oprzyrządowania i dodatkowych narzędzi do giętarek rur nierdzewnych i stalowych, które umożliwią odpowiednie skonfigurowanie i dopasowanie ich do parametrów produkcji.