Spośród urządzeń oferowanych przez YLM dużym zainteresowaniem cieszą się te umożliwiające pracę na materiałach ze stali, np. giętarka do rur nierdzewnych. Prezentujemy maszyny półautomatyczne, automatyczne, hydrauliczne, elektryczne oraz dwugłowicowe. W każdej z linii posiadamy szeroką rozpiętość podtypów maszyn, które można dowolnie dopasować do zakresu średnicy materiałów i profili poddawanych procesowi obróbki. Dzięki temu nie będą mieli Państwo problemów z dopasowaniem maszyny do własnych celów produkcyjnych i biznesowych.

YLM dostarcza optymalne rozwiązania bez względu na rodzaj materiałów poddawanych obróbce, oferując giętarki do profili o różnorodnych możliwościach technologicznych. Posiadamy zarówno urządzenia wysokowydajne i innowacyjne technologicznie jak i bardziej ekonomiczne modele. Wszystkie sprzęty przeznaczone są do obróbki materiałów stalowych i nierdzewnych. Dostępne w ofercie YLM urządzenia (takie jak giętarka profili) są przyjazne środowisku, energooszczędne, zapewniają wysoką precyzję, wydajność oraz powtarzalność cyklu gięcia.

Giętarki do rur i profili

Gietarki elektryczne CNC

Giętarki do rur i profili

Gietarki elektryczno-hydrauliczne CNC

Giętarki do rur i profili

Gietarki hydrauliczne NC

Giętarki do rur stalowych i profili YLM T38D

Beztrzpieniowe gietarki dwugłowicowe

 

Giętarka do rur i profili stalowych oraz nierdzewnych

W naszym asortymencie posiadamy maszyny pozwalające na sprawną oraz precyzyjną obróbkę metali. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań (takich jak wizualizacja 3D programowanego detalu czy możliwość zaprogramowania maszyny, żeby wykonywała kilka ruchów jednocześnie) sprawia, że giętarka do rur stalowych i nierdzewnych zapewnia szeroki zakres możliwości działania zarówno na rurach i profilach stalowych jak i nierdzewnych, oferując użytkownikom duże spectrum działań i możliwych robót.

W przypadku konieczności wprowadzenia modyfikacji w funkcjonowaniu maszyn, firma YLM dokonuje zmian na życzenie klientów. Posiadamy nie tylko giętarki do rur nierdzewnych, ale oferujemy również szeroki asortyment oprzyrządowania i dodatkowych narzędzi do tego typu maszyn, które umożliwią odpowiednie skonfigurowanie i dopasowanie jej do parametrów produkcji.

Giętarka do profili i rur to tylko jeden naszych artykułów. Polecamy również urządzenia sterowane elektrycznie czy przeznaczone specjalnie do obróbki drutu i prętów. W naszym asortymencie znajdą państwo również lasery 3D do precyzyjnego cięcia materiałów, modele trzpieniowe czy przecinarki tarczowe. W razie pytań o oprzyrządowanie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – chętnie przedstawimy dokładną specyfikację techniczną i pomożemy w doborze sprzętu najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb.